Na Złotych Wydmach

Slider inwestycji

Osiedle blisko plaży !

Międzywodzie, ul. Szkolna

Plan osiedla

Opis inwestycji

W odległości 700 m od morza, wpisany w naturę i niepowtarzalny klimat morski, z dala od hałasu, blisko szumu morskich fal, w otoczeniu wysokiej zieleni i nadmorskich wydm.... kameralny zespół 27 domów w zabudowie jednorodzinnej wolno stojącej zlokalizowany przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu.

Osiedle zamknięte dozorowane wyróżnia się prostą linią zabudowy i przemyślaną architekturą. W ramach inwestycji zostały wykonane: ogrodzenie zewnętrzne wraz z furtką i bramą wjazdową, ogrodzenia wewnętrzne frontowe oraz pomiędzy sąsiadami, oświetlenie osiedla, pieszo-jezdnia ze starobruku, miejsca postojowe, urządzony plac zabaw oraz nasadzenia buków i grabów.

W ramach realizowanej inwestycji oferujemy sprzedaż nieruchomości w standardzie wykończenia „pod klucz”. Starannie dobrane, wysokiej jakości elementy wykończeniowe zarówno we wnętrzach domów, jak również w ramach zagospodarowania terenu niewątpliwie podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców osiedla.

Wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu wraz z najbliższą rodziną…

Wirtualny spacer

Lokalizacja

Jadąc główną ulicą Armii Krajowej w kierunku Międzyzdrojów należy skręcić w prawo w ulicę Szkolną, przy której znajduje się teren naszego osiedla.

Google Map