Złote Wille

Slider inwestycji

POZNAŃ ZŁOTNIKI

Nowoczesne Bliźniaki

Plan osiedla

Opis inwestycji

Wyjątkowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych typu „bliźniak” powstało na północ od granic miasta Poznania, w Złotnikach, gminie Suchy Las, na Osiedlu Grzybowym. Teren ten charakteryzuje nowoczesne, piękne osiedle mieszkaniowe, złożone głównie z domów jednorodzinnych, nacechowanych wyjątkową estetyką.

Charakterystycznym wyróżnikiem tej mieszkaniowej wizytówki Gminy jest dostępność pełnej infrastruktury technicznej, powstałej niemal równolegle z istniejącymi domami mieszkalnymi. Ze względu na szybki rozwój Osiedla Grzybowego oraz bezpośrednią bliskość i dostępność Miasta Poznania – 20 minut zajmuje dojazd samochodem, Złotniki są w Gminie Suchy Las miejscowością o największej dynamice wzrostu liczby mieszkańców.

Inwestycja "Złote Wille" zlokalizowana została pomiędzy ulicami Sosnową, Podgrzybkową oraz Jaskółczą, na terenie zajmującym powierzchnię około 1,5 ha.
Budynki usytuowane są wzdłuż ulic Sosnowej, Podgrzybkowej, Jaskółczej oraz wewnętrznej pieszo – jezdni (ul. Maślakowa). Architektura osiedla zapewniła dodatkowo ogrodzenie domów od strony ulic oraz ogrodów.

Domy mieszkalne zostały zaprojektowane jako dwukondygnacyjne (parter + poddasze użytkowe) o powierzchni użytkowej około 162,4m². Wszystkie domy posiadają duże przydomowe ogródki o powierzchni od 400m² do 550m². Budynki oddawane są w stanie deweloperskim. Wyposażone m.in. w domofony, drewnianą stolarkę okienną i drzwiową, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania. Infrastruktura zewnętrzna jest zrobiona z wysokiej jakości kostki brukowej.

Domy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. :
- przegrody ścienne z pustaków ceramicznych Porotherm firmy Wienerberger,
- dachówka firmy Braas,
- ocieplenie styropianem 12 cm i wełną mineralną 20 cm,
- stropy gęsto-żebrowe Porotherm firmy Wienerberger,
- piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania oraz grzejniki,
- drzwi zewnętrzne o najwyższej klasie zabezpieczeń antywłamaniowych firmy Poz-Bud,
- ocieplane bramy i drzwi garażowe firmy Hörmann,
- miedziane instalacje wodne i c.o.,
- wewnętrzna instalacja elektryczna z białym montażem,
- wewnętrzna instalacja alarmowa (w standardzie bez osprzętu).

Serdecznie zachęcamy Państwa do zwiedzenia "Osiedla Złote Wille".

Lokalizacja

Osiedle „Złote Wille” zlokalizowane w Złotnikach przy ulicy Sosnowej jest oddalone o 3,5 km od północno – zachodniej granicy Poznania.

Wyjeżdżając z Poznania ulicą Obornicką należy przejechać przez wiadukt Gabriela Narutowicza i kontynuować trasę kierując się na północny – zachód w kierunku Obornik / Piły. Po przejechaniu 2800m, w miejscowości Suchy Las, na wysokości salonu Volkswagen, należy skręcić w lewo w ulicę Nektarową, a następnie po około 350m – skręcić w prawo w ulicę Sosnową. W połowie ulicy Sosnowej (po ok. 350m) po lewej stronie, pomiędzy ulicami Podgrzybkową i Jaskółczą, znajduje się teren Osiedla „Złote Wille”.

Google Map