Natural PARK

Slider inwestycji

GOTOWE MIESZKANIA

Zadzwoń i zapytaj. KLUCZE OD RĘKI!

Plan osiedla

GOTOWE MIESZKANIA

Zadzwoń i zapytaj o mieszkania na Osiedlu Natural Park.

Opis  inwestycji

Zespół zabudowy wielorodzinnej niskiej usytuowany w rejonach ulic Maciejkowej, Limby i Jaworzynki wyróżniający się prostą, nowoczesną formą zabudowy oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. Osiedle tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu i jedno klatkowych. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże i komórki lokatorskie mające status samodzielnych lokali niemieszkalnych, które stanowią przedmiot odrębnej własności.

Lokale mieszkalne

Lokale mieszkalne położone na parterze posiadają ogródki przydomowe. Każde mieszkanie na piętrze posiada balkon.

Teren osiedla tradycyjnie już zostanie kompleksowo zagospodarowany poprzez wykonanie pełnej infrastruktury, jezdni, chodników, oświetlenia, skwerów, placu zabaw dla dzieci, urządzenie ciągów pieszych oraz wyodrębnienie ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Budynki mieszkalne budowane są metodą tradycyjną z wykorzystaniem wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i komponentów budowlanych.

Lokalizacja

Dojazd od strony Ronda Giedroycia: należy skręcić w ulicę Krasińskiego, następnie jechać prosto ul. Krasińskiego i Duńską przez 3 km. Na końcu ul. Duńskiej należy skręcić w prawo w ul. Szczecińską. Po 500 m należy skręcić w lewo w ul. Podbórzańską. Osiedle znajduje się 400 m dalej, po lewej stronie drogi.

WARSZEWO

to jedna z najpiękniejszych i prężnie rozwijających się dzielnic naszego miasta, zlokalizowana na północ od Śródmieścia.

PIĘKNE

położenie – 110 m n.p.m. nadające tej lokalizacji cechy klimatu górskiego.

PRESTIŻOWY

rodzaj zabudowy sąsiednich nieruchomości – nowoczesna niska zabudowa wielorodzinna oraz jednorodzinna.

UNIKALNA

jest bliskość Puszczy Wkrzańskiej oraz sąsiedztwo Szczecińskiej Gubałówki, co w połączeniu daje mnogość terenów rekreacyjnych, wspaniałe tereny do uprawiania Nordic Walking oraz sportów zimowych (lodowisko, trasy do jazdy na nartach), wreszcie liczne trasy rowerowe i spacerowe.

Atutem jest również bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z centrum miasta. Dojazd samochodem zajmuje zaledwie 15 minut. W bliskim sąsiedztwie osiedla (przy ulicy Podbórzańskiej) znajduje się przystanek autobusowy linii numer 87, a także dyskont spożywczy, kościół, przedszkole oraz nowo wybudowana i otwarta szkoła podstawowa.

WYBRANE RZUTY MIESZKAŃ

Mieszkanie na parterze o pow. 57,94 m2

Mieszkanie dwupoziomowe na 2 piętrze z antresolą o pow. 82,95 m2

Poziom 1

Poziom 2 (antresola)

Wirtualny spacer

Google Map