PATIO VERDE

Slider inwestycji

Opis inwestycji

PATIO VERDE to nowoczesny, prestiżowy kompleks mieszkaniowy wyróżniający się doskonałą lokalizacją, nietuzinkową architekturą i wysoką jakością wykonania. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach przyszłych właścicieli. Starannie zaprojektowane i funkcjonalne przestrzenie zapewniają komfort i wygodę. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, zaś lokale zlokalizowane na wyższych kondygnacjach duże balkony. Uzupełnieniem oferty są usytuowane w kondygnacji podziemnej garaże oraz komórki lokatorskie. Opracowując projekt osiedla, mieliśmy na uwadze najbardziej wymagających Klientów - jest on spójny z charakterem miejsca oraz łączy wygodę, komfort i życie w bliskim kontakcie z naturą.

Teren osiedla tradycyjnie już zostanie kompleksowo zagospodarowany poprzez wykonanie pełnej infrastruktury, jezdni, chodników, oświetlenia, skwerów, placu zabaw dla dzieci, urządzenie ciągów pieszych oraz wyodrębnienie ogólnodostępnych miejsc postojowych. Integralnym elementem architektury osiedla PATIO VERDE będzie zieleń.

Osiedle PATIO VERDE - zamieszkaj wśród zieleni.

Plan osiedla

PARTER

https://www.vastbouw.pl/o-firmie/szczecin/patio-verde/_edit#

I PIĘTRO

II PIĘTRO Z ANTRESOLĄ

Lokalizacja

Osiedle PATIO VERDE zlokalizowane u zbiegu ulic Waleriana Łukasińskiego i Żniwnej, w prestiżowej, znanej wszystkim mieszkańcom Szczecina zielonej dzielnicy miasta - Pogodno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego, a zarazem wyjątkowego mieszkania w pobliżu centrum.

W najbliższym otoczeniu osiedla PATIO VERDE znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy a także parki z licznymi obiektami sportowymi oraz miejscami do rekreacji i wypoczynku. Lokalizacja osiedla jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, co znacznie ułatwia codzienne życie oraz pozwala zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Budynki mieszkalne budowane są metodą tradycyjną z wykorzystaniem wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i komponentów budowlanych.

Google Map