HIPER STOLARKA

Hiper Stolarka to przedsiębiorstwo z siedzibą w Szczecinie, które działa jako producent i dostawca stolarki od 2012 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż nowoczesnych DRZWI i PODŁÓG, produkcja i montaż SCHODÓW oraz MEBLI.

Dystrybuujemy produkty cieszących się uznaniem marek m.in. KMI PORTA , POL-SKONE, ASILO, CAL, KMT, WIKĘD, GIPSY KINGS, DRE, BARLINEK, PERGO, WINEO, PARADOR, KAHRS,HARO, MEISTER, EEGGER.

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu: drzwi wejściowe i wewnętrzne, podłogi drewniane i winylowe oraz okna odpowiadające najbardziej wymagającym potrzebom. Oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale przygotowujemy też stolarkę na zamówienie naszych Klientów – stylowe kuchnie, nowoczesne schody drewniane i meble oraz inne najwyższej jakości wyroby z drewna.

Klientom dostarczamy nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki zewnętrznej i wewnętrznej. Mamy bardzo szeroki wachlarz gotowych produktów, jednak wykonujemy również stolarkę na indywidualne zamówienie. Działamy kompleksowo i projektujemy od podstaw. Podejmujemy się też dokonania modyfikacji. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym z etapów współpracy. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, jakie pojawiają się w branży stolarskiej.